w

Istota komunikacji między ludźmi.

Nie wiem jak Ty, ale spędzam więcej czasu z ludźmi, którzy są „podobnie myślący” niż „sympatyczni” i często ci, którzy są z nami podobnie myślący, spędzają więcej czasu z nami niż z najbliższą rodziną. Na czym polega to zjawisko? To po prostu niesamowite.

Cóż, do komunikacji między sobą potrzeba dwóch osób. To po prostu fakt. W zasadzie niemożliwy jest przepływ skutecznej komunikacji bez dwóch aktywnych stron, współtworzących razem.

Niesamowite jest to, że dwie osoby mogą przekazywać sobie nawzajem informacje. Mówią, że jest „między nimi dwojgiem”, co oznacza, że ​​istnieje pośrednik, podobny do chmury świadków, który działa jako pośrednik między nimi dwoma.

Więc czym jest ten przepływ informacji, który jest generowany między dwojgiem ludzi? To cud połączenia, poznania czegoś poza tym, co mówią nam normalne zmysły. Jest to znajomość prawdy, o której nie pomyślano ani o niej nie wiedziano. To wiedza o rzeczach wykraczających poza to, co nauka może odkryć lub udowodnić.

Czy kiedykolwiek podzieliłeś się tajemnicą lub informacjami z kimś tylko po to, by usłyszeć ciszę? Może trochę ukradkowa rozmowa, ale nikt nie słyszy słów ani nie widzi szczegółów, które właśnie udostępniłeś? Może dzień później otrzymasz odpowiedź, której nie podzieliłeś się na początku.

Odnoszenie tego do biznesu jest właśnie takie. Istnieje przepływ komunikacji między badaczem rynku a biznesmenem, rolnikiem i znanymi im gospodarkami. Informacje pochodzą z różnych źródeł, nawet z najbardziej innowacyjnych uniwersytetów, badaczy, naukowców, rządów, firm zbrojeniowych, a nawet najwyższych kręgów politycznych. Bez względu na to, z jaką stroną rozmawiasz, możesz powiedzieć coś prawdziwego i będzie to ważne zarówno dla sceptyków, jak i wierzących.

Jednak skuteczne rozpowszechnianie informacji nie opiera się na konsensusie, lecz na informacji zwrotnej. Doświadczasz przepływu informacji od kogoś, kto ma produkt lub usługę do sprzedania, od menedżera, którego personel może kupić, od instytucji finansowej lub firmy inwestycyjnej, która oferuje szereg różnych produktów i ofert – wszystko razem, aby Ci pomóc wygenerować większy zwrot.

W przypadku badacza rynku i biznesmena informacja zwrotna jest natychmiastowa i realna. Na tej autostradzie informacyjnej nie ma zatorów; to po prostu prawda napędza przepływ informacji. Dla pracownika może to być trochę wolniejsze: może dzień lub dwa opóźnienia, ale jest bardzo realne, ponieważ informacje zostały wykorzystane. Przy tej zmianie paradygmatu może minąć trochę czasu, zanim umysł zostanie odświeżony odpowiednimi informacjami, ale informacje są zawsze świeże i istotne.

Dla każdego informatyka jest prawie niezrozumiałym, aby próbować pakować prace innych i mieć nadzieję na konkurowanie z nimi, ale masy nie rozumieją nowego paradygmatu i żyjemy w prawie natychmiastowej gospodarce rynkowej.

Nie wiemy, że pszenica i plewy są niszczone, podczas gdy prawdziwy chleb życia, podstawowe składniki życia, rośnie i staje się bardziej skoncentrowany w ludzkiej świadomości, czego rezultatem jest wyższa jakość życia dla wszystkich.

To już się zdarzyło.

tubylcy z plemienia terrorystów – uciskanych i uciskanych – w pewien sposób odczuwali potrzebę znacznie większej pomocy i wsparcia i właśnie tam „Trzeci Świat” zawsze znajdował schronienie i wsparcie.

Teraz jesteśmy w środku wielkiej zmiany na świecie, która nie tylko powoduje różnego rodzaju chaos w obszarach finansowych, gospodarczych i bezpieczeństwa naszej planety, ale także powoduje wielkie oczyszczenie, ponieważ wszystko jest wyciągane utylizacji.

Cała karmiczna niedokończona sprawa jest oczyszczana, a energia rośnie do szczytu. W tych czasach wznoszenia się normalne jest uczucie przytłoczenia – nie z powodu zewnętrznego zakłócenia, ale dlatego, że świadomość jest po prostu zbyt przytłaczająca.

Nie martw się jednak. Nie musisz znajdować się w chaosie i nie musisz się z niego wyciągać.

Głęboko w tobie znajduje się strefa komfortu i jest ona przy tobie, gdy zostaniesz rzucony na walkę lub walkę, która przejdzie – ale nie zrobi ci krzywdy.

Zaufaj swojemu wewnętrznemu pokojowi i mocy.

Kiedy Rzeka Życia unosi się i uzupełnia przepływ ludzkiej świadomości, wszystko, co przyjdzie z jej Źródła, to miłość; coraz czystszy, coraz potężniejszy.

Daj światu to, co najlepsze, co możesz.

medytacja

Medytacja

Trzy sposoby na poprawę swojej duchowości