w

Jak wyjść z rutyny

Nie rób tego sam Czy kiedykolwiek próbowałeś rozpocząć projekt i utknąłeś? Wydawało się, że trwało to wieczność. Zacząłeś, ale zabrakło Ci pary i utknąłeś. To było zniechęcające. Czułeś się zakłopotany i zniechęcony.

Musisz nauczyć się ufać sobie i robić to, o czym wiesz, że działa. Aby wyjść z rutyny i przestać zwlekać, musisz sięgnąć po swoje autentyczne ja. Musisz wypracować to, co robisz najlepiej, i pozwolić swojej podstawowej jaźni na ukończenie tego.

Nie utknąłem już. Realizuję projekty samodzielnie i zatrudniam do pomocy innych, pełnoetatowych, profesjonalnych właścicieli firm mam. Mam „drużynę”. Zamiast pracować w pojedynkę, pozwalam członkom zespołu robić za mnie różne rzeczy (takie jak projektowanie, marketing itp.) I skupiam się na mniej ważnych zadaniach, aby projekty zostały ukończone szybciej. Satysfakcja z ukończenia projektu jest ogromna!

Na przykład ostatnio chciałem stworzyć witrynę internetową dla mojej firmy i zatrudniłem projektanta stron internetowych, aby ten utworzył tę witrynę. Pracowaliśmy sumiennie i powstała strona internetowa. Oto wyzwanie związane ze złożeniem strony internetowej. Czy uważasz, że powinienem był zatrudnić zespół, autora, SEO lub profesjonalnego fotografa? Może to nie być najlepsze wykorzystanie moich zasobów i pieniędzy. Skupiałem się na poprawie wizerunku mojej strony internetowej poprzez spreparowaną i profesjonalnie wyglądającą grafikę, podczas gdy fotograf skupiał się na dekorowaniu. Wszyscy możemy razem pracować nad prezentacją okresu, tworzy angażujące i profesjonalne. Na razie skupiam się na biznesie, mniej na życiu osobistym. Moje życie osobiste się zmienia, a biznes jest tylko częścią tego. Wszyscy mamy swój unikalny biznes i priorytety i zasługujemy na pomoc w skupieniu się na tym, co chcemy osiągnąć.

Widzę więcej tego schematu myślowego u właścicieli małych firm. Zwykle myślę w ten sposób o swojej firmie. Prowadzę biznes online i muszę skupić się na umiejętnościach, które pozwolą mi na kontynuowanie pracy. Powinienem zatrudnić profesjonalistę z rekomendacjami znajomych, którym ufam i których wkład cenię. Powinienem znaleźć kogoś, kto pomoże mi z moimi potencjalnymi klientami i sprzedażą online, a także zapłacić komuś za pomoc w szczegółach technicznych. Mogę utknąć w szczegółach technicznych i skończyć za dużo pracy.

Jest tak wiele rzeczy, które robię w swoim czasie, że moja pomoc nie może mi pomóc. Jest tak wiele rzeczy, które robię, a których nie robię sam. Poświęcenie czasu na skupienie się na tym, w czym jestem dobry i oddelegowanie reszty, pomaga mi osiągnąć więcej. Jestem w stanie lepiej skoncentrować się na swoich priorytetach i potrzebach.

Większość z nas ma problemy z samodzielnym dokończeniem rzeczy. Wiemy, że powinniśmy, ale nie wiemy. Ta walka sprawia, że ​​czujemy. Kiedy jesteście razem, wsparcie, brak wsparcia zwiększa stres. Czujesz się niekomfortowo, a kiedy walczysz o utrzymanie ruchu, prowadzi to do obniżenia morale i strachu. Jest odwrotnie, po prostu powiem ci, jak sobie z tym radzę.

Jaka jest korzyść z delegowania zadań, gdy uczę się czegoś nowego, co może być trudne do wykonania?

Mam duże doświadczenie w marketingu, mediach społecznościowych, SEO i wielu innych technikach technicznych, których nauczyłem się, aby efektywnie pracować. Mam duże doświadczenie w pisaniu i prowadzeniu ludzi po moich osobistych witrynach internetowych. Jednak mam tylko od 5 do 7 kontaktów e-mail, a obecnie nie spotkałem się osobiście z wieloma przyjaciółmi i partnerami biznesowymi.

Nauczyłem się skupiać na zadaniach, w których jestem dobry, oraz na wszelkich umiejętnościach, w których nie jestem dobry, i zatrudniać innych, którzy wykonują te zadania za mnie. Umówiłem się również z innymi osobami, aby pomagać w oparciu o ich umiejętności i poprosiłem ich o udział w pomaganiu mi.

Musiałbym osobiście pojawiać się na każdym spotkaniu z każdą osobą, pojawiałbym się i spędzałem większość czasu na rozmowie z każdą osobą. Nie mogłem sobie na to pozwolić. Kolejną korzyścią jest swoboda w planowaniu czasu i pracy nad projektami. Mogę produkować na żądanie. To jest moje spokojne usposobienie lub zrównoważone ja.

Chcę przedstawić mój biznes w szerszej perspektywie i skupić się na marketingu i sprzedaży. Inni pracują ze mną, a ja pracuję z innymi, którymi zarządzam.

Czy są jakieś zadania, które powinienem zajmować członków mojego zespołu?

Są pewne zadania, które nie są moim rynkiem niszowym. Próbowałem przekazać te zadania innym, ale zwykle wywołują one frustrację lub urazę. Niedługo tracę pracę.

Widziałem też, jak inni zajmują się marketingiem bardzo zajętym i efektywnym lub właściwie ukierunkowanym, zamiast po prostu się tym zajmować.

Teraz przejdź do swojego dziennika. Masz napisać, jakie czynności zachodzą w twoim życiu. Spójrz na tę listę.

Krok akcji

Na czystej kartce papieru podziel kartkę na 3 kategorie.

Eid Ul-Adha – Świętuj owoce

Droga do miłości wedyjskiej